Strona wykorzystuje pliki cookies, które zapisywane są w folderze przeglądarki. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies w ustawieniach przeglądarki, z której Państwo korzystacie.

 
   

Doświadczeni badacze
Siła AT Research to zespół kompetentnych i doświadczonych specjalistów, potrafiących zaprojektować i poprowadzić każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt badawczy.
Naszym klientom gwarantujemy opiekę doświadczonych badaczy nad wszystkimi etapami prac w ramach projektu.

Zespół analityków
Pracują z nami statystycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonują analizy z badań w oparciu o pakiet SPSS oraz inne programy w sytuacji, gdy projekt tego wymaga.

Ankieterzy i koordynatorzy
Współpracujemy z siecią koordynatorów, ankieterów i rekruterów do badań, która swym zasięgiem obejmuje obszar całej Polski. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie przeprowadzić badanie jakościowe i ilościowe w każdym z mniejszych lub większych ośrodków w Polsce.
Dzięki zastosowanym procedurom kontroli oferujemy wysoki standard jakości pracy w terenie.

 

Absolwent Zarządzania i Marketingu Politechniki Poznańskiej, specjalista w zakresie marketingu przemysłowego i badań rynku. Z badaniami opinii i rynku związany od 1998 roku. W tym czasie zrealizował kilkaset projektów badawczych opartych na różnych metodach pozyskiwania danych, zarówno ilościowych, jak i jakościowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu Zespołami Badawczymi. Ulubione tematy to badania produktowe oraz badania segmentacji i satysfakcji klientów.

 

Absolwentka Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z badaniami opinii i rynku związana od 2001 roku. W tym czasie zrealizowała kilkadziesiąt projektów badawczych opartych na różnych metodach pozyskiwania danych, w tym również projekty międzynarodowe. Posiada doświadczenie w planowaniu, prowadzeniu i analizie badań marketingowych i społecznych - zarówno ilościowych, jak i jakościowych. Ulubione tematy badawcze to produkt oraz postawy i zachowania konsumentów z nim związane.

 
english version polska wersja